Igualtat

Igualtat

AGENTS IGUALTAT ICS REFERENTS DE CADA TERRITORI

ÀMBIT TERRITORIAL NOM  CORREU  TELEFON
GT Metropolitana Nord  Roser Gimbert Ochoa  mrgimbert@gencat.cat 93 728 44 50
GT Catalunya Central  Carme Alberich Farras  calberich.cc.ics@gencat.cat  936 930 040
H. Arnau de Vilanova de Lleida David Exposito Roldan dexposito.lleida.ics@gencat.cat 973 705 203
GT Girona Carmen Sanchez Mancha  csanchezmancha.girona.ics@gencat.cat 97 220 000 / ext.172
GT Metropolitana Sud Ester Lozano Tardaguila elozano@bellvitgehospital.cat  932 607 384
Hospital de Viladecans Meritxell Herreros López mherreros@gencat.cat 936 319 530
Hospital Vall d’Hebron Esther Giné Mur egine@vhebron.net 934 894 426
DAP Barcelona  M. Carmen Mendez Manteca mcmendez.bcn.ics@gencat.cat 972 200 000 | Ext. 172
GT Pirineu  Meritxell Feixes Betriu  mfeixes.pirineu.ics@gencat.cat  638 681 853
GT Tarragona + Terres d’Ebre Sonia Mulero Vinuesa  smulero.tgn.ics@gencat.cat  977 253 174 (Ext. 2283)

Ei, hola 👋
Encantat de conèixer-te.

Subscriu-te i rep continguts a la teva bústia, cada mes.

No enviem correu brossa! Llegeix la nostra política de privacitat per a més informació.